top of page

משוב הורים וחניכים

השנה א' היה בשמיים, החברים ביום האחרון לא רצו להיפרד וגם הוא אמר שהיה נשאר עוד שבוע ללא ספק.  כל הזמן עסוק, מנגן, בהרצאה, בפעילות. אני מודה לך ולכל הצוות על הארגון, האנשים ברמה הגבוהה שהגיעו להרצות בפני הילדים. אמיר היה מעולה ואף קפדן (לטובה) לדבריו, הפידבק עליו הוא חיובי ביותר.  אסכם זאת כך - עד היום א' עוד לא נרגע מהתרגשות ובקשר עם שאר החברים המוזיקליים אותם רכש במחנה.

Thank you and all teachers for a great week for our son.

He came back full of happiness and the first thing he said, that he will join the course also next year.

Also for you and everybody a pleasant and relaxed sUmmer!

 

ש' כל כך נהנתה. תודה רבה על  סבלנותכם והתמסרותכם מכל הנשמה. היה מחנה נפלא.

מעריכה אתכם מאוד. 

 

יש לי רק מילה אחת כדי לתאר הכל: מדהים. אני ממש מקווה שתמשיכו ככה. מ. (חניכה)

תודה רבה הבן שלי היה בפעם הראשונה במחנה ונהנה מאוד מהפעיליות , סדנאות מענינות הנגינה ולהכיר חברים חדשים . תודה על ההתחשבות בבקשות .. ונפגש במחנה הבא. ט. (אמא של חניך)

בתי עברה חוויה מיוחדת ומעצימה במחנה. היא נהנתה, התרגשה, התבגרה ולמדה. אני מלאת תודה לצוות הנפלא, שהיה קשוב מאד, מקצועי, מכיל ואמפתי. זה לא פחות ממדהים בעיני שהצליחה להישאר לכל אורך השבוע, ברוגע, בשמחה ואפילו בהתלהבות. אני חושבת שזה מעיד על עומק ההשקעה של הצוות, על חשיבה ובנייה נכונה של לוח הזמנים, ועל הרבה כוונות טובות שמומשו במלואן. ר. (אמא של חניכה)

השנה הייתה הפעם הראשונה שלי במחנה, כל דבר בו הצליח להפתיע אותי לטובה. הילדים המדהימים, האווירה הסובלנית, הצוות הנהדר והמקצועי, הסדנאות המעשירות. המחנה הוא מקום שגורם לי להרגיש כמו שאני ואפילו לגלות יותר על עצמי. בלי שציפיתי, המחנה הפך לבית בשבילי ואני בטוחה שאחזור בשנה הבאה. ג. (חניך)

ניזאר שלום רב, רוצה להודות לך על ההשקעה, הסבלנות , והחויה המיוחדת שלה זכתה בתי. אין ספק שהם יצאו מעושרים בידע חדש ופתחת לפניהם עולמות מדהימים, שיהיה המשך קיץ מקסים ושוב תודה. ו. (אמא של חניכה)

אני לא כל כך טוב בלכתוב מגילות ונאומים כמו רוב הילדים במחנה, אבל אם הייתי צריך לסכם את המחנה ב3 מילים זה היה 'מאוד הרבה כיף'. אהבתי שהשנה היה הרגשה יותר חופשית, כמו למשל להישאר לנגן במקום ללכת לסדנה. גם המדריכים מאוד נחמדים, ואני מרגיש שלמדתי הרבה במחנה. אהבתי גם שחצי מהמחנה היו ילדים חדשים, ככה שיכולתי להכיר אנשים חדשים. שני הדברים היחידים שצריך לשנות בפעם הבאה, לדעתי, זה שהמחנה יהיה יותר ארוך, ושיהיה עוד מילקי בארוחות בוקר! ד. (חניך)

אני חושבת שהמחנה נתן לי קפיצה ענקית לטובה בהבנה, הקשבה, ריכוז, ובכלל- במוזיקההההה!!!!!!! כל הצוות והמורים היו מתחשבים ויכולתי לספר ולשתף הכל, באמת הכל. תודה רבה לכולם, זו חוויה שלא תישכח!!! א. (חניכה)

הכי נהניתי בסדנאות עם מיכאל וולפה. הכל היה מצויין. כל החניכים קיבלו מקום להביע את עצמם. נ. (חניכה)

הכרתי חברים חדשים ופגשתי חברים ממחנות קודמים שמאוד דומים לי והיה לנו מאוד מאוד כיף ביחד, צחקנו המון ודיברנו על דברים מאוד מעניינים. נהניתי מאוד בפעילויות הערב ובמיוחד לשחק קלפים באולם ספורט :) ר. (חניך)

היה לי מחנה מדהים וניהנתי מכל שנייה. הלוואי שכל יום הייתי במחנה כזה, ואני בטוח באה גם שנה הבאה :) ה. (חניכה)

סדנאת הביצוע היה מעולה. אני חושבת שהתקדמתי הרבה, למדתי לעבוד על קטע בזמן קצר ולהביא אותו לכדי שלמות. היה כיף מאוד, מקווה שאבוא גם שנה הבאה! י. (חניכה)

במילים שלו: "בסולם מ- 1 עד 20: היה 25" :-) שמעתי ממנו בפרט על הערכתו הרבה לניזאר, מורה כיתת הפסנתרנים בה השתתף, שאין לי ספק שתרם משמעותית לחוויה הכללית שלו ולהתקדמותו בנגינה כאחד. א. (אמא של חניך)

נהנתה מאד מהמחנה. בדרך כלל היא פוגשת בסביבה בה היא מנגנת (תזמורת נוער) כאלו שאין כמעט מה ללמוד מהם, וכאן פגשה לדבריה רבים בעלי רמה מוזיקלית גבוהה שגרמו לה לקצת צניעות בנוסף ללימוד עצמו. היא גם מאד נהנתה מהקטע החברתי. אמרה שזה היה השבוע המהנה ביותר במהלך השנה הזו, כולל סיבוב הופעות אליו יצאה בתזמורת בה היא מנגנת. ע. (אבא של חניכה)

מאוד נהנה. גם מהמוזיקה, מהמפגש עם המוזיקאים שהדריכו את הילדים וגם מהמפגש החברתי. הוא מאוד נהנה גם מהסדנאות הנוספות כגון אלתור, וגם משירה במקהלה. ש. (אמא של חניך)

המלצת מכללת גבעת וושינגטון שאירחו את מחנה קיץ 2022

מכתב המלצה מגבעת וושינגטון למחנה קיץ מוסיקלי
bottom of page